Współczesna szkoła, by dobrze przygotowywać do życia poza nią, powinna kształcić umiejętność budowania relacji opartych na szacunku dla różnorodności. Przy wsparciu naszych ekspertów i ekspertek możesz jeszcze skuteczniej pomagać uczniom i uczennicom w ich budowaniu, a także mądrze rozmawiać z młodzieżą na trudne tematy.

Relacja z konferencji otwierającej program Re:Memory

6–7 marca 2020 r. na konferencji w Warszawie oficjalnie zainaugurowaliśmy program „Re:Memory – multimedialne historie lokalne” prowadzony przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w partnerstwie z Fundacją Gazety Wyborczej. Wydarzenie odbyło się w siedzibie Agora S.A. w Warszawie. Uczestniczyło w nim ponad czterdzieścioro biorących udział w programie nauczycieli i nauczycielek z całej Polski.

O ile nie jest stwierdzone inaczej, prawa do materiałów na stronie posiada Centrum Edukacji Obywatelskiej, a teksty są dostępne na licencji CC BY-NC-SA - Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach. Licencja nie obejmuje zdjęć, filmów i materiałów graficznych. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz autorów poszczególnych treści.